Roksana Kasprzak

 diagnoza: zanik nerwu wzrokowego, zaburzenia neurorozwojowe

  cel: poszerzone badania diagnostyczne

ZBIÓRKA NA CEL:  6 000 tys. zł 

Zakończenie: 31 grudzień 2018

    

mamy już 171,67zł
2,9%

Pasek zebranych środków pieniężnych zaksięgowanych w banku jest aktualizowany około godziny 22.00 od pn-pt. Dziękujemy za wsparcie podopiecznych.

Roksi można pomóc przekazując darowiznę na:

Fundacja Pomost Nadziei:
Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
swift code: PKOPPLPW

z dopiskiem: Darowizna dla Roksany Kasprzak

PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com


   

 

WPŁAĆ
_______________________________

I tak od 10 lat, trwa miłość, wiara i nadzieja!

Roksanka dziewczynka, której nie miało być!
Nosić pod sercem życie, nie mam nic najpiękniejszego!

Radość, szczęście, duma to wszystko przepełnia rodziców. Radość ta w drugim miesiącu ciąży tej rodzinie została odebrania… Były łzy, rozpacz, bezsilność ponieważ u dziecka stwierdzono nieodwracalne uszkodzenia. Zamiast drastycznego rozwiązania zalecanego przez lekarzy, rodzice wybrali inną drogę!

Drogę pokory i powierzenia życia mamy i dziecka Najświętszej Panience! Co wizyta kontrolna rodzina słyszała coraz to gorszę informacje na temat ich nienarodzonego dziecka. Nie podawali się wierzyli, kochali i ufali opatrzności Bożej. W krytycznym czasie stwierdzono, iż dziecko jak się nawet urodzi to jego dzień narodzin, będzie narodzeniem się dla Boga. Rodzice wierzyli, prosili i modlili się!

I tak pięknego majowego dnia w 35 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie z powodu wodogłowia na świecie pojawiła się śliczna kruszynka. Kruszynka, która wbrew opinią lekarskim miała nie żyć. Miała ale okazało się, że lekarze się mylili a mała walczyła i miała apetyt na życie! Był OIOM, były operacje, niezliczone wizyty lekarskie i każdy mówił, że nie ma nadziei!

Dzięki nadziei, wierze i miłości Roksanka jest z nami! Problemów i zmartwień jest także bezliku.

Roksana jest pogodnym dzieckiem o muzykalnej duszy. Mimo ciężkich zaburzeń z każdym dniem udawadniała, że specjaliści mogą się mylić. Mimo wodogłowia i cech agenezji ciała modzelowatego, retardacji, padaczki, wady wzroku, problemu ze słuchem, upośledzenia umysłowego, porażenia mózgowego udawadniała każdego dnia, że warto walczyć. Walczyć o życie, zdrowie. Warto wierzyć i mieć nadzieję i warto zawierzyć i oddać się w ręce Najświętszej Panienki. Obecnie Roksia chodzi a nie dawano jej na to szans, czyni postępy a miała być dzieckiem leżącym, miała nie mówić a śpiewa. Roksanka jest duszą towarzystwa zawsze zadowolona, zawsze szczęśliwa i ciągnie do rówieśników. Dlatego zwracamy się do Was kochani o pomoc dla tej 10-letniej dziewczynki.

Roksia góraleczka czeka na Waszą pomoc, bo wiara, nadzieja i miłość nie są wstanie zapewnić jej rehabilitacji, stymulowania rozwoju, wykupienia leków oraz znalezienia diagnozy.

Wiara, nadzieja i miłość jest zaufaniem jakie rodzice obdarzają drugiego człowieka.

Miej, serce i patrzaj w serce” jak to nasz narodowy wieszcz powiadał a Roksanka odwdzięczy się pięknym uśmiechem. 

_______________________________

 

_______________________________

Bardzo prosimy o pomoc dla Roksanki. 
Roksanka potrzebuje dalszej diagnostyki w Warszawie. 
Lekarze z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego wyczerpali możliwośćdiagnostyczną w Krakowie. Specjaliści przekazali rodzicom dwie wiadomości, pierwszą o dalszej diagnostyce oraz drugą złą wiadomość o tym, że badania nie są refundowane przez NFZ.
Wycena opiewa na 9 t
ys. złotych.
Roksi można pomóc przekazując darowiznę na:
Fundacja Pomost Nadziei:
Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
swift code: PKOPPLPW
PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com    z dopiskiem: Darowizna dla Roksany Kasprzak