Pomoc dla Kliniki Neurologii

  zakup łóżek z szafkami, stojaków, wózek zabiegowy, kosze 

Pomóc można  przekazując darowiznę:

Fundacja Pomost Nadziei:
Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
swift code: PKOPPLPW
PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com

z dopiskiem: Darowizna – pomoc dla Kliniki Neurologii

WPŁAĆ

_____________________________________

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki Klinika Neurologii w Łodzi.

Jeden z najlepszych szpitali w Polsce, z fantastyczną, wysoko wykwalifikowaną kadrą, z dyrekcją, która dokłada wszelkich starań, aby szpital funkcjonował na najwyższym poziomie. Niestety, sytuacja wygląda tak, że jeśli jest świetna kadra, diagnostyka i fachowe leczenie, brak już środków na doposażenie oddziałów.

W grudniu ubiegłego roku, nasza fundacja wsparła częściowo Klinikę Neurologii pod kierownictwem Pana dr Łukasza Przysło. Zawieźliśmy kilka ciśnieniomierzy, termometrów, trochę pościeli, zabawek – na doposażenie świetlicy. W toku realizacji jest nasze zamówienie na :

1. Łóżko rehabilitacyjne z materacem

2. Dwie kozetki lekarskie

3 . Wózek do rozwożenia leków

4. Wózek – brudownik

5. Trzy materace przeciwodleżynowe

Wyżej wymieniony sprzęt został zamówiony i zostanie dostarczony na wspomniany oddział. Wszystkie te rzeczy udało nam się zakupić lub zgromadzić dzięki ludziom dobrej woli !

Zwracamy się do Państwa o pomoc w zakupie kolejnych sprzętów dla Kliniki. Najpilniejsze naszym zdaniem           ( rodziców ) są łóżka dla dzieci, pościel, koce. Te, które widzieliśmy na oddziale są w tragicznym stanie.

Zachęcamy wszelkie łódzkie firmy do nawiązania z nami współpracy, przekazywania darowizn, czy w formie rzeczowej, czy pieniężnej. (Takie darowizny możecie Państwo przedsiębiorcy odpisać od podatku).

Jesteśmy też w trakcie rozmów o potrzebach innych oddziałów naszego Instytutu. Jesteśmy otwarci na pomoc z Państwa strony.

Jako rodzice, bardzo chcielibyśmy poprawić warunki pobytu w Klinice, a tym samym wspomóc ciężką, ofiarną i wspaniałą pracę personelu medycznego oraz dyrekcji szpitala.

Nie czekamy z założonymi rękoma, staramy się wspierać, to co dobre w naszej służbie zdrowia, ale w tych zmaganiach liczymy na Państwa pomoc !

Lista potrzeb jest długa ale teraz potrzeba najpilniej zakupić:

  • 9 łóżek z szafkami,
  • 8 stojaków na śmieci bezdotykowych o pojemności 120l,
  • wózek zabiegowy z akcesoriami i koszem,
  •  meble (wyposażenie) gabinetu zabiegowego,
  • lodówka do użytku oddziału.

Lista potrzeb do zebrania:

1)  Pościeli – nowa i używana ( w dobrym stanie ) rozmiary 160×200, 140×200
2)  Kocy – nowe i używane ( w dobrym stanie ) rozmiary 160×200, 140×200 i mniejsze
3)  Zabawek ( oprócz pluszaków) – książki, kredki, bloki rysunkowe, malowanki, puzzle, klocki, gry planszowe, mazaki, figurki – mogą być używane ale w dobrym stanie, aby dziecięca świetlica nie kuła pustką w oczy dzieci ………..

 

 

 

Twitter
Pomost Nadziei na Twitterze
0 ludzie podążają Pomost Nadziei