To był cudny dzień! Dla takich chwil warto żyć!
Moc bezinteresownej pomocy unosiła się wraz z słońcem!
Ubrani od stóp do głów, nasi wolontariusze umilali pobyt na oddziałach chirurgii, pediatrii, dermatologii i na oddziale zakaźnym. Nie omieszkaliśmy powitać kruszynek na oddziale położniczym Każde dziecko- to małe i to duże, dostało niepowtarzalny podarek.
Dzięki ciociom z grupy Fejsbukowej „Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych” obdarowaliśmy chore dzieci ale i obdarowaliśmy każde maleństwo nowo narodzone w Szpitalu Stefana Żeromskiego w Krakowie! Zostaliśmy ciepło przywitani nie tylko przez dzieci, ale również przez pacjentów szpitala! Dziękujemy Dyrekcji szpitala za współpracę, za możliwość osłodzenia pobytu podopiecznym w ten długi majowy weekend! Dziękujemy Pani rzecznik za pomoc, za to, że poświęciła Pani swój wolny czas dla naszej akcji, ale i dla dzieci. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że ten szpital dba o dobro własnych pacjentów, jest otwarty na współpracę, na pomoc, a wszystko w imię daru bezcennego uśmiechu- uśmiechu chorego dziecka Jest to szpital przyjazny, stawiający na pierwszym miejscu człowieka i jego dobro.
Kochani to nie koniec naszej opowieści
Podczas naszej akcji zrobiliśmy magiczną koszulkę utkaną dobrem, miłością oraz chęcią poprawy i polepszeniem diagnostyki!
Podczas tej akcji dzieci i młode mamy podarowały podpisy na naszej koszulce! Koszulka szczęścia i miłości zostanie wystawiona u nas na stronie podczas licytacji, a dochód zostanie przeznaczony na diagnostykę dla przebywających tam dzieci !
Jest moc, jest nadzieja, jest miłość, jest chęć niesienia pomocy 
Aby poniosła nas fala dobroci zwracamy się do Państwa o podarowanie materiałów, skrawków krawieckich, tkanin o różnej fakturze, z których zostaną wyczarowane niepowtarzalne cuda!
Prosimy o zabawki, przybory szkolne, książeczki! Prosimy o wsparcie! Przyjmiemy w każdej postaci

Bardzo pragniemy podziękować wolontariuszom
Dziękuję naszej maleńkiej wolontariuszce Liwi Indyk za pokolorowanie pudełeczka na 200 czapeczek, które zostały podarowane na oddział noworodkowy.
Dziękuję Pani Rzecznik Annie Górskiej,
Dziękuję Radio Kraków,
Dziękuję Dziennik Polski
Jest moc bo czynimy to, co wydaje się niemożliwe

Rozdaliśmy około 70 sztuk przytulanek, 100 sztuk opasek, 30 przytulanek sensorycznych oraz zostawiliśmy 200 czapeczek na oddziale noworodkowym

W ramach akcji szpital otrzymał także troszkę pościeli, zabawek, przyborów szkolnych!

 

http://www.dziennikpolski24.pl/region/wiadomosci-krakow/g/krakow-dzieci-ze-szpitala-zeromskiego-otrzymaly-unikatowe-przytulanki,13142360,28719872/

Zdjęcia Dziennik Polski – Joanna Urbaniec oraz Fundacja Pomost Nadziei

 

Twitter
Pomost Nadziei na Twitterze
0 ludzie podążają Pomost Nadziei