„Zmienić życia bieg” Kochani, trudno opisać słowami, to, co dla Alexa zorganizowali Agnieszka i Łukasz Zdrojewscy z Inowrocławia. 
Agnieszko, Łukaszu – brakuje mi słów, aby wyrazić Wam swoją wdzięczność i podziw za niesamowitą pracę i poświęcenie.
Ogromne, wieloetapowe przedsięwzięcie – zorganizowały dwie, bardzo skromne i przesympatyczne osoby. Oddaję Wam pokłon szacunku – Agnieszko, Łukaszu – Jesteście MEGA WIELCY !!!
Wydarzenie dla Alexa w Inowrocławiu przebiegało w dwóch etapach.
W godzinach popołudniowych odbył się festyn plenerowy, z licznymi występami, pysznym jedzeniem, pokazami straży, policji, pogotowia, pokazy sztuk walki, zumba, animatorzy dla dzieci, rejestracja dawców szpiku, krwio bus, jednostka saperska prezentowała sprzęt. Moc, ogrom wrażeń ! Ja stokrotnie przepraszam, nie wymienię wszystkich występujących, aby nikogo nie pominąć i nie urazić. Ale z całego serca DZIĘKUJĘ ! 
W pomoc dla naszego Alusia zaangażowali się włodarze Miasta i Gminy Inowrocław. Dziękujemy za czas, pamięć, wsparcie, dobre słowo i nieocenioną pomoc. 
W godzinach wieczornych Kropa Pub http://kropa-pub.pl/ ugościł nas na kolejnej części wydarzeń dla Alexa. Były śpiewy, tańce i ogromny tort. Pomimo ogromnego zmęczenia, Alex był szczęśliwy i zachwycony. 
Fundacja DKMS nadal rejestrowała potencjalnych dawców. Na scenie występy i licytacje, oj działo się !!!!
ArmioAlexa, dzięki Wam udało się uzbierać 3049,26 zł na leczenie, diagnostykę i rehabilitację małego Alexa. Udało się zarejestrować ponad 300 potencjalnych dawców szpiku (a to nie koniec imprez). 
Ale wiecie co było najwspanialsze ? Uśmiech, śmiech, beztroska Alexa. Widziałam go podczas rzutu choroby, ciężko było wtedy choć o cień uśmiechu…. Teraz, pomimo ogromnego zmęczenia, widziałam szczęśliwe dziecko. Dla mnie to najlepszy sygnał, że to co robicie jest wspaniałe i pomaga ! 
Kropa Pub – nie dość, że okazał niesłychane wsparcie, zaangażowanie pracowników, tu ukłon w stronę pani manager Ireny Wypych, to jeszcze cały utarg z dnia imprezy, powędrował do Alexa.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA. !!!

Twitter
Pomost Nadziei na Twitterze
0 ludzie podążają Pomost Nadziei