„M4” to Placówka wsparcia dziennego na mapie pomocy społecznej Tarnowa.

Piszą  „…Od półtora roku udało nam się stworzyć miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą uzyskać pomoc edukacyjną, specjalistyczną, realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania, gdzie przede wszystkim otrzymują wsparcie wychowawców tj. psychologów, pedagogów, socjoterapeutów i logopedy. Placówka „M4″ w Tarnowie zapewnia i uzupełnia system pomocy rodzinom, przeżywającym kryzys w opiece nad swoimi dziećmi. Jest przeznaczona dla 30 dzieci w wieku od 6 do 18 lat, które potrzebują wsparcia rozwoju i pomocy w nauce szkolnej, w szczególności dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy społecznej, wymagających wsparcia instytucjonalnego.

Pracownicy „M4” tworzą ludzie o różnych zainteresowaniach, wykształceniu i celach, ale łączy ich jedno – chęć niesienia pomocy innym. Jednak mimo najszczerszych chęci i motywacji bez nakładów finansowych, nie będziemy w stanie świadczyć dzieciom specjalistycznej pomocy i poradnictwa, jak również prowadzić atrakcyjnych form zajęć. Chcielibyśmy, aby dzieci i młodzież pochodząca niejednokrotnie z ubogich rodzin, mogła skorzystać z tego, czego na co dzień doświadczają ich rówieśnicy. Nasze dzieci mają różne marzenia, a naszym marzeniem jest je spełniać.”

Fundacja Pomost Nadziei włącza się w pomoc dla „M4”, w połowie grudnia spełnimy jedno z tych marzeń!.

„Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy.”

                                        – J. Korczak

 

 

 

Jeżeli możesz razem z nami, wesprzeć dzieci i młodzież

Podarować im coś, czego nie znają lub nie mają!

<3 Zapraszamy <3

#czyńmy #niemożliwe #FundacjaPomostNadziei_______________________________________________________________________________________________________

 

Czyńmy dobro cały czas !

Najlepsze podziękowanie to uśmiech dzieci!

Podopieczni placówki „M4” pełni nadziei na lepsze jutro!

Dziękujemy Wam, że mogliśmy wywołać radość i uśmiech!